Same Deutz-Fahr Yenilenmiş Türkiye Kompleksini Hizmete Açtı

1608
0
Paylaş:

Same Deutz-Fahr, Bandırma’daki yeni tesislerini 14 Mayıs 2014 tarihinde faaliyete geçirdi.

Mevcut tesisin yenilenmesi için yapılan yatırım ile şirketin Türkiye ve Orta-Doğu pazarındaki varlığı daha da güçlenecektir. Tesislerde gerçekleştirilen yenilenme, Türkiye’ deki aktivitelerin %100’ ünün SAME DEUTZ-FAHR tarafından satın alınmasından sonra yapılmıştır. Bu yeni yapılanma şirketin bu önemli pazarda uzun vadeli stratejilerini ve kalıcı olmasını destekleyen bir adımdır.

Bandırma tesisinin Dünya’ nın çeşitli bölgelerinde bulunan diğer SAME DEUTZ-FAHR tesislerine katılması, yalnızca bölgeye hizmet için değil aynı zamanda Avrupa ve yurtdışı pazarlarına da etki etmesi açısından önem taşımaktadır.

Yeni yapı ile birlikte SAME DEUTZ-FAHR Türkiye CEO’ su Giampaolo Cameli, SAME DEUTZ-FAHR Yönetim Kurulu Başkanı Vittorio Carozza ve CEO’ su Lodovico Bussolati, Türkiye’ deki şirket stratejisini şu sözlerle açıkladı; “Türkiye’ de gerçekleştirdiğimiz yatırımlarımız, şirketimizin uluslararası stratejileri doğrultusunda atılmış önemli bir adımdır. Firmamız, dünyanın büyüyen bu pazarına inanıyor ve yatırımlarını arttırarak yapmaya devam ediyor.

SAME DEUTZ-FAHR

Treviglio (BG), İtalya, Same Deutz-Fahr, dünyanın önde gelen, traktör, biçerdöver, tarım makineleri ve motor üreticilerinden biridir. Ürünleri, DEUTZ-FAHR, SAME, Lamborghini Trattori, Hürlimann, Grégoire ve Lamborghini Green Pro markaları altında satılmaktadır. Ürünleri 23 bg’ den 440 bg’ e traktör ve 100 bg’ den 395 bg’ e kadar biçerdöver aralığını kapsar.

Dünya genelinde, Same Deutz-Fahr 7 üretim tesisi, 13 ticari şube, 1 ortak girişim, 141 ithalatçı; 3.000 ‘den fazla bayi ağı ve 3.100’ den fazla kişiyi istihdam etmektedir. 2013 yılında Grup, % 6,9 karlılık ile 1.212 milyon Euro gelir kaydetti.

Paylaş:

Yorum Bırak